Caso Ceramic Inverter Microwave MI 30 30 L, Free standing, Grill, 1000 W, Black, Defrost function
- TootjadCaso
- Mudel: 03336
- Saadavus: 2
-
281€
Caso Ceramic Inverter Microwave MI 30 30 L, Free standing, Grill, 1000 W, Black, Defrost function
| All | |
| Ahju suurus | 30 L |
| Brutokaal | 15.80 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | Yes |
| Gross depth (mm) | 628.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 588.00 mm |
| Kõrgus | 31 cm |
| Laius | 54 cm |
| Maht | 30 L |
| Metal | 30.00 g |
| Mikrolainevõimsus | 1000 W |
| Muud funktsioonid | Innovative ceramic reflector floor, Intuitive semi-digital control |
| Netokaal | 11.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3780.00 g |
| Plastic (No PET) | 390.00 g |
| Producer product family | Ceramic Inverter Microwave |
| Producer product name | MI 30 |
| Programmide arv | 8 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 44 cm |
| Taimeri kestus | 95 min |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso ceramic inverter microwave mi 30 30 l, free standing, grill, 1000 w, black, defrost function, 03336, caso, mikrolaineahjud


